Vážení přátele, do vyřešení situace okolo COVID jsem musel provoz e-shopu pozastavit. Již nejsem schopen dovážet parmezány. Děkuji za pochopení. Jakub 777200254

Speciální HORSKÝ produkt 13 měsíců La Collina 0,5 kg

 
 

Horský Parmigiano Reggiano vyniká bělejší pastou. Tato cenná charakteristika pochází hlavně ze sklizených pícnin, které krávy konzumují v nedotčených horských oblastech, daleko od průmyslu a znečištění.

Dostupnost Vyprodáno
400 Kč
Kategorie Parmigiano Reggiano D.O.P
Položka byla vyprodána...
 
Kategorie zrání 12 měsíců
Kuchyně Na saláty, do sendvičů
Degustace Med, ořechy, balsamico
K jakému vínu Bílé
Něco navíc Sdružení 9 horských farem
Aroma Jemné
Hmotnost/Obsah 0,5 kg
Jako dárek Ano
Oblast původu Reggio Emilia
Výrobce La Collina


Jak vám bude chutnat:

Parmezán má opravdu velmi jemnou chuť. Ucítíte rostlinné tóny trávy, květin a ovoce. Doporučuje se zejména těm, kteří preferují měkčí chuť s výraznou mléčnou příchutí. Konzistence je spíše těstovitá, měkká, s hladkou strukturu a bez typické zrnitosti. V ústech se lehce rozpadá a jeho kůrka je měkká a snadno rozkousatelná. 

Využití:
Milují ho děti. Dejte jim ho ke snídani, svačině i jako předkrm. V Itálii ho jedí už od batolete a díky vysokému obsahu vápníku, ho využijí po celou dobu růstu. Nakrájejte ho a nechte na stole na talíři, brzy zmizí. Dobře se hodí i na saláty.

Kde se vyrábí:

"La Collina" je přes 80 let stará mlékárna v provincii Reggio Emilia, která produkuje pravý horský Parmigiano Reggiano v nadmořské výšce přes 850 m.20190514_113432_1

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.