Speciální HORSKÝ produkt 13 měsíců La Collina 0,5 kg

 

Horský Parmigiano Reggiano vyniká bělejší pastou. Tato cenná charakteristika pochází hlavně ze sklizených pícnin, které krávy konzumují v nedotčených horských oblastech, daleko od průmyslu a znečištění.

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 164 Kč (–46 %)
od 173 Kč
Kategorie Parmigiano Reggiano D.O.P
Zvolte variantu
Speciální HORSKÝ produkt 13 měsíců La Collina 0,5 kg 600 g trvanlivost do 20.7. Vyprodáno 360 Kč 196 Kč
Speciální HORSKÝ produkt 13 měsíců La Collina 0,5 kg 530 g trvanlivost do 20.7. Vyprodáno 318 Kč 173 Kč
 
Kategorie zrání 12 měsíců
Kuchyně Na saláty, do sendvičů
Degustace Med, ořechy, balsamico
K jakému vínu Bílé
Něco navíc Sdružení 9 horských farem
Aroma Jemné
Hmotnost/Obsah 0,5 kg
Jako dárek Ano
Oblast původu Reggio Emilia
Výrobce La Collina


Jak vám bude chutnat:

Parmezán má opravdu velmi jemnou chuť. Ucítíte rostlinné tóny trávy, květin a ovoce. Doporučuje se zejména těm, kteří preferují měkčí chuť s výraznou mléčnou příchutí. Konzistence je spíše těstovitá, měkká, s hladkou strukturu a bez typické zrnitosti. V ústech se lehce rozpadá a jeho kůrka je měkká a snadno rozkousatelná. 

Využití:
Milují ho děti. Dejte jim ho ke snídani, svačině i jako předkrm. V Itálii ho jedí už od batolete a díky vysokému obsahu vápníku, ho využijí po celou dobu růstu. Nakrájejte ho a nechte na stole na talíři, brzy zmizí. Dobře se hodí i na saláty.

Kde se vyrábí:

"La Collina" je přes 80 let stará mlékárna v provincii Reggio Emilia, která produkuje pravý horský Parmigiano Reggiano v nadmořské výšce přes 850 m.20190514_113432_1

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.